246 | ZÁTIŠÍ S JABLKY A HRUŠKAMI
BAUCH Jan (1898 – 1995)
- starting price: 8 000 CZK
- hammer price: 12 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Tempera na papíře, 25,5 x 40 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo nahoře Jna Bauch.